Author: r***l
Date:
Review: I love this! Amazing!
Color: Purple
Size: one-size
Price: 45kr
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| Features | Large Capacity |
| Batteries Included | No |
| Height | 13 cm |
| Length | 22 cm |
| Width | 13 cm |
| SKU | sb25042954952152755 |
Author: r***l
Date:
Review: I love this! Amazing!
Color: Purple
Size: one-size
Author: j***c
Date:
Review: Good size and includes an internal zipped pocket
Color: Purple
Size: one-size
Author: v***i
Date:
Review: awesome, worthy also bigger than i imagined it to be. Going buy more for sure
Color: Black and White
Size: one-size
Author: n***4
Date:
Review: This FRIENDS X SHEIN Alphabet and picture frame bag is absolutely beautiful. It looks so prettier in real than in the picture. This bag has a beautiful and unique design. The quality is superb. I highly recommend buying this bag and you absolutely love it.
Color: Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.